Lokalizacja

Izera Glamping Adults
Gajówka 16A
59-630 Mirsk

Zadzwoń

+48 602 630 640
+48 660 510 520

Napisz

kontakt@magiczneizery.pl

Izera Glamping ADULTS znajduje się w małej uroczej wiosce pozbawionej typowych gospodarstw wiejskich. Domy są luźno rozrzucone i w większości to domy letniskowe lub na wynajem.

Parking dla Gości Izera Glamping Adults jest przy jurtach (po przeciwnej stronie drogi od dużego domu). Brama wjazdowa (metalowa, zielona) na parking jest zamknięta ze względu na bezpieczeństwo. Prosimy otwierać i zamykać bramę samodzielnie.

Ważne informacje przed przyjazdem – PRZECZYTAJ:

Doba hotelowa w jurcie trwa od godziny 16:00 w dniu przyjazdu do 11:00 w dniu wyjazdu. Prosimy o terminowe wymeldowanie.

W Izera Glamping ADULTS oferujemy samodzielne zameldowanie – bez obsługi:

1. Izera Glamping Adults jest widoczna z drogi dojazdowej (3 jurty). Aby prawidłowo zaparkować, sprawdź szyld przy bramie – adres to Gajówka 16 A (zielona metalowa brama).
2. Brama wjazdowa na parking jest zamknięta ze względu na bezpieczeństwo. Prosimy otwierać i zamykać bramę samodzielnie.
3. Po zaparkowaniu udajcie się do zarezerwowanej jurty. Nie można podjechać pod jurtę autem.
4. W oddzielnej wiadomości email/sms otrzymaliście kod do otwarcia drzwi.
5. Kod podaje cię na klamce od jurty. Drzwi pozostają odblokowane przez 1 min. Kod aktywny jest przez cały Wasz pobyt.

Pozostałe ważne informacje:

1. Przyjeżdżacie do jurty – namiotu, który jest ogrzewany i klimatyzowany. Podłoga jest ocieplona, ale to nadal namiot – zimą, jeżeli lubisz odczucie ciepłej podłogi, zabierz obuwie zmienne lub dodatkową parę skarpetek.
2. Goście Izera Glamping Adults mogą korzystać z Kameralnego SPA na terenie „Dom w Domu” – 75 m od jurt. Przykro nam, ale pozostała infrastruktura „Dom w Domu” jest dostępna tylko dla ich Gości.
3. Jeżeli wiesz o której godzinie mniej więcej planujesz przyjazd, poinformuj nas emailem lub smsem podając swoje imię i nazwisko.
4. W jurcie jest aneks kuchenny z podstawowymi przyborami i naczyniami (m. in. lodówka, płyta grzewcza, mikrofalówka, naczynia oraz ekspres do kawy (zestaw kaw i herbat w cenie pobytu).
5. W naszej miejscowości nie ma sklepów, najbliższy jest oddalony o 2,8 km. Supermarket Dino i Biedronka w Mirsku (10 min autem).
6. Pełna płatność za rezerwację musi być dokonana przed przyjazdem.

Nie jesteśmy miejscem na głośne imprezy. Goście przyjeżdżają w celu odpoczynku. Cisza nocna jest w godzinach 22:00-7:00. Z kina domowego po 22:00 korzystaj ze ściszonym głosem (jurta to namiot, nie jest dźwiękoszczelna).

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt. Z chęcią pomożemy!

Właścicielem Izera Glamping ADULTS jest:
Magiczne Izery
Gajówka 16
59-630 Mirsk
NIP 5422899965
wpisana do rejestru CEIDG

Nr konta bankowego:
31249000050000450026770850
Alior Bank

Nasze miejsca w Gajówce:

 

Dom w Domu to ponad 200-letni dom gościnny z duszą i wieloma udogodnieniami dla rodzin z dziećmi. Komfortowy odpoczynek, leniwe śniadania z lokalnych i bioproduktów w formie bufetu. 7 pokoi w tym 3 z widokiem na góry i bardzo dobre opinie Gości.

Wygodny salon z jadalnią, pokój zabaw dla dzieci i duży ogród z sadem i placem zabaw. Wybrane pokoje mają widok na góry, a dwa apartamenty duży taras.

Goście mają codzienny dostęp do Kameralnego Spa z sauną, łaźnią i jacuzzi pod gwiazdami. Dodatkowo można zamówić masaże.

Adres: Gajówka 16, Mirsk

Izera Glamping to luksusowe całoroczne, ogrzewane i klimatyzowane jurty w ogrodzie Dom w Domu. Każda jurta jest dla 4-5 osób i ma liczne udogodnienienia dla rodzin z dziećmi. Przeszklony dach, kominek, własny aneks kuchenny oraz łazienka i widok na Pogórze Izerskie, dają możliwość spokojnego odpoczynku.

Wybierając Izera Glamping możesz korzystać z udogodnień Dom w Domu i wysoko ocenianych śniadań w formie bufetu.

Wszyscy Goście mają codzienny dostęp do Kameralnego Spa z sauną, łaźnią i jacuzzi pod gwiazdami.

Adres: Gajówka 16, Mirsk

Izera Glamping Adults to wyjątkowe miejsce dla osób od 13 lat. Luksusowe, całoroczne jurty z wyjątkowymi udogodnieniami dla dorosłych. Ogrzewane i klimatyzowane.

Położone obok Dom w Domu oraz Izera Glamping (po drugiej stronie drogi). Każda jurta dla 2-3 osób. Duże łóżko z widokiem na gwiazdy przez przeszklony dach, wanna z widokiem na góry, zestaw kina domowego, otwarta łazienka i aneks kuchenny. Kominek na drewno. Leniwe śniadania dostarczymy do jurty, które zjesz z widokiem na góry lub na tarasie.

Goście mają codzienny dostęp do Kameralnego Spa z sauną, łaźnią i jacuzzi pod gwiazdami, które znajduje się 75 m od jurt, w ogrodzie Dom w Domu.

Adres: Gajówka 16A, Mirsk
Kontakt

Gajówka 16A
59-630 Mirsk, Polska​

kontakt@magiczneizery.pl

Zadzwoń do nas

+48 602 630 640
+48 660 510 520

Izera Glamping Adults (C) Magiczne Izery